Vytrvalosť ako základ

Úspešným môžete byť v akomkoľvek obore. Či je to kultúra, podnikanie alebo čokoľvek iné. V nasledujúcich riadkoch si predstavíme ďalšiu úspešnú divu, ktorá prerazila vo svete hlavne svojou odhodlanosťou, nebojácnosťou a vysokým sebavedomím. Ženu, o ktorej hovorím pozná takmer celý svet pod menom MADONNA. Táto svetová hviezda je nie len vynikajúcou speváčkou a nádhernou divou ale aj podnikateľkou a filantropkou.

Jej tipom pre úspech je jednoznačne vytrvalosť. Sama povedala : „Porušujem všetky pravidlá, ktoré som nevytvorila.“

Poznáte situáciu, kedy sa snažíte zo všetkých síl a ani vaši najbližší vám neveria? Keď neveria, že to dokážete a že na to máte? Toto je príklad aj tejto dámy. Jej otec ju v jej sne nepodporoval. Všetci sa jej smiali, keď pri práci čašníčky snívala o kariére speváčky, o veľkej hudobnej kariére a denne aj niekoľkokrát volala do vydavateľstiev, aby si vypočuli jej pesničku.

Táto žena je dôkazom toho, že nech máte akokoľvek vysoké ciele, k dosiahnutiu potrebujete len dostatočnú motiváciu a silnú vôľu.

Keď viete, čo chcete, nedajte sa odbiť rečami ostatných. Musíte sa zamerať len na seba a nevzdávať sa. V živote sa stále nájdu ľudia, ktorí vám podkopnú nohy a v momente, keď ste na vrchole, sa chcú stať vašimi priateľmi.

Táto dáma je dôkazom toho, že ak máte cieľ, nezastaví vás NIČ. Neprajníci ani žiadne pády či iné prekážky. Najdôležitejšie je veriť sama sebe. To jediné vás môže dostať do cieľa.

Pamätajte, že všetko, čo ste v živote dokázali, ste dokázali hlavne kvôli sebe. Kvôli tomu, že ste sa nevzdali a bojovali ste aj napriek prekážkam.

0 komentárov k článku “Vytrvalosť ako základPridajte vlastný →

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *