ako zarobiť peniaze na internete – BuďViac časť 3.

Ako zarobiť peniaze na internete -ďalšou formou zárobku a vytvorenia pasívneho príjmu je spôsob MFA (Made For Adsense).

MFA označuje stránky, ktoré sú vytvorené pre zobrazovanie Google Adsense reklamy. Google Adsense je spôsob ako speňažiť webstránku.
MFA stránky majú jednoduchú štruktúru s minimálnym obsahom a sú určené na zobrazovanie Adsense reklamy. Ide o to, aby sa stránka dostala do výsledkov vyhľadávania Google a aby na nich mohla byť umiestnená reklama,

čo je aj v podmienkach Adsense.

Adsense je PPC reklama (Pay Per Click),čiže platená za kliknutie. To znamená, že keď niekto klikne na reklamu na vašej stránke, vy zarobíte určitú sumu. To, koľko zarobíte záleží hlavne od toho, koľko platí zadávateľ. Je to jednoduchý biznis a vaše zárobky závisia od zamerania, umiestnenie reklamy a počtu návštevníkov stránky. Keďže malá webstránka má nižší počet návštevníkov, je lepšie vybudovať sieť viacerých webstránok a vytvoriť si vyšší príjem.

Ako na to?

Základom je vybrať si zameranie stránky, ktorú navštevuje veľký počet návštevníkov. Vybrať si zameranie webstránky a postaviť jej základy netrvá dlho. Zložitejšia je publikácia a získavanie návštevníkov. Svojou šikovnosťou a odhodlaním skúsiť niečo nové si aj takýmto spôsobom môžete vybudovať kvalitný pasívny príjem.

 

Veľa šťastia pri tvorení online biznisu.

0 komentárov k článku “ako zarobiť peniaze na internete – BuďViac časť 3.Pridajte vlastný →

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *