ako zarobiť peniaze na internete – BuďViac časť 5.

Pri písaní e-booku treba dodržiavať určité zásady, vďaka ktorým váš e-book zaujme ľudí a budú ochotní za neho zaplatiť. V akomkoľvek obore sa zameriavame na konkrétnu oblasť, aj pri e-bookoch sa môžeme zamerať na konkrétne informácie, ktoré sú o to cennejšie. To znamená, že nebudete sa zameriavať na širokú škálu informácii ale iba na konkrétnu oblasť. Keď niekto potrebuje vyriešiť problém v čo najkratšom čase a hľadá riešenie na internete, nemôže sa zdržiavať čítaním nepotrebných informácií.

Kratšia kniha s cennými informáciami je cennejšia ako kniha s niekoľkonásobným množstvom informácií. Veľkým plusom je to, že sa v jednom e-booku venujete len určitému problému a nie všeobecným poznatkom. A práve takto by mal vyzerať váš úzko zameraný e-book.

Ako na to?
Ak teda chcete, aby o váš e-book bol záujem, treba sa zamerať na problém a na témy, ktoré ľudia najčastejšie vyhľadávajú. Je potrebné písať o problémoch, na ktoré ľudia najčastejšie hľadajú riešenie. Zamerajte sa teda na oblasť, ktorú ovládate, a v ktorej viete ľuďom pomôcť. To , o čo majú ľudia najväčší záujem zistíte pomocou nástroja pre kľúčové slová od Google. Je teda jednoduchšie a praktickejšie vytvoriť viac kratších príručiek alebo e-bookov s konkrétnymi riešeniami. Takto ľudia jednoduchšie nájdu riešenie a váš e-book bude pre nich prínosom.

 

Veľa šťastia pri tvorení online biznisu.

 

 

0 komentárov k článku “ako zarobiť peniaze na internete – BuďViac časť 5.Pridajte vlastný →

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *