ako zarobiť peniaze na internete – BuďViac časť 4.

Affiliate marketing
V dnešnom článku vás oboznámim s ďalším spôsobom ako zarobiť peniaze na internete. Systém, o ktorom si povieme v nasledujúcich riadkoch, sa volá affiliate marketing (sprostredkovanie predaja za províziu). Zarábať formou affiliate marketingu môžete aj bez toho, aby ste mali vlastný internetový obchod, nepotrebujete poskytovať služby, nepotrebujete mať ani webstránku. Na ceste k zárobku týmto spôsobom nepotrebujete ani žiadny investičný vklad.
Jediné čo potrebujete urobiť je priviesť zákazníkov na stránku cez váš vlastný affiliate odkaz, ktorý zaznamená vašu províziu.
To znamená, že ak si chcete zarobiť týmto spôsobom stačí, ak budete vedieť priviezť ľudí na požadovanú stránku cez váš odkaz.
Počet zákazníkov navštevujúcich stránku cez váš affiliate odkaz je priamo úmerný vášmu zárobku.
Affiliate marketing – propagácia produktov iných ľudí je teda jedným z najjednoduchších soôsobov, ako zarobiť peniaze na internete. Záleží len na vašej presvedčivosti a šikovnosti.

Týmto spôsobom môžete začať zarábať peniaze okamžite. Ako môžete začať? Vytvorte si konto na
stránke espoluprace.cz. Ich cieľom je transparentnosť a poskytovanie nadštandardného servisu. Po zaregistrovaní získate svoj affiliate odkaz, ktorý zaznamenáva kliknutia a predaje na vašom konte.
Cez váš odkaz následne posielajte na stránku návštevníkov. Keď si zákazník, ktorý prišiel cez váš odkaz niečo kúpi, vy zarobíte nejaké % z každého predaného produktu.

Veľa šťastia pri tvorení online biznisu.

0 komentárov k článku “ako zarobiť peniaze na internete – BuďViac časť 4.Pridajte vlastný →

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *