ako zarobiť peniaze na internete – BuďViac časť 2.

V tejto časti si opíšeme, ako zarobiť peniaze spôsobom GPT (pr. Get Paid To.) Pri zarábaní týmto spôsobom potrebujete len jedinú vec a tou sú skúsenosti s internetovým biznisom.

Určite sa už veľa z nás stretlo s ponukou, kde zarábate peniaze čítaním e-mailov alebo vypĺňaním dotazníkov. Zdá sa vám to ako hlúposť? Tak to ste na omyle.

Peniaze si týmto spôsobom zarobíte vlastne tým, že navštívite ich webstránku, odporúčate zákazníkom produkty, prezriete si ich reklamu, vyplníte dotazník, na základe ktorého môžu vylepšiť ich produkty a služby, poprípade vyskúšate ich produkty a služby.

GPT firmy sú tí, ktorí stoja medzi firmou poskytujúcou služby a vami. Za to si berú určitú províziu. Výška vášho zárobku je priamoúmerná času, ktorý tomu venujete. Tento spôsob spočíva v plnení drobných úloh, Jediné, čo je dôležité, je vybrať si dobrú spoločnosť, ktorá vám za vykonávanie týchto činností naozaj vyplatí peniaze.

Práve tento spôsob zarábania je často spájaný s podvodnými praktikami, pretože neseriózne firmy vám za vašu prácu peniaze nevyplatia.

Väčšina GPT spoločností vypláca peniaze cez PayPal, šekom alebo bankovým prevodom. Niektoré GPT spoločnosti vyplácajú peniaze bez limitov, niektoré až po dosiahnutí určitej minimálnej hranice.

Spoločností, ktoré ponúkajú tento spôsob zárobku

https://vyskumy.sk//

https://www.get-paid.com/

https://www.points2shop.com/

Veľa šťastia pri zarábaní peňazí na internete.

0 komentárov k článku “ako zarobiť peniaze na internete – BuďViac časť 2.Pridajte vlastný →

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *