Len malý krok

Mark Anastasi – „Za pár dní sa mi úplne zmenil život. “

Mark Anastasi je mladý 34-ročný muž, ktorý sa zúčastnil na seminári, ktorý mu zmenil život od základov.

Ako 18-ročný sa rozlúčil s rodičmi a vybral sa do sveta za lepším životom. Jeho slabé presviedčacie metódy pri práci v telemarketingu a málo skúsenosti ho priviedli do situácie, v ktorej nemal kde bývať a minul všetky svoje úspory. Zachoval si však chladnú hlavu a za posledné peniaze, ktoré mu banka bola ochotná poskytnúť si kúpil lístok na seminár. Sedel vedľa človeka, s ktorým viac ako 10 hodín komunikoval, pýtal sa na rôzne otázky ohľadom jeho úspechu. Zapisoval si všetky informácie s nádejou, že raz sa aj samotný Mark stane úspešným. Do 28 dní od tohto rozhovoru Mark zriadil svoju e-príručku, ktorú začal predávať za 67 libier. Hneď v prvý deň si túto príručku kúpil prvý človek a nasledovali ďalší a ďalší.

Takto sa Mark stal úspešným človekom len vďaka jedinému malému kroku-vďaka kúpe lístku na seminár.

V súčastnosti má Mark niekoľko online biznisov. Tvrdí, že túto cestu si vybral práve preto, že na online biznis nepotrebujete sprostredkovateľov, vecí ani nič iné. Byť online je najlacnejšia cesta ako začať biznis a to bolo pre neho ako pre bezdomovca veľmi dôležité.

Neskôr, keď sa jeho príbeh rozšíril medzi ľudí, zaujal ich tento príbeh natoľko, že Mark sa rozhodol o tomto prednášať. Založil niekoľko spoločností, napísal niekoľko kníh. Dnes je z neho úspešný človek, ktorý svojimi prednáškami otvára ostatným ľuďom dvere do budúcnosti.

Je príkladom toho, že aj keď si myslíte, že ste úplne na dne, stále sa nájde príležitosť stať sa úspešným.

0 komentárov k článku “Len malý krokPridajte vlastný →

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *